
Het prachtige Dutch Golf Center Hattem was dinsdag 22 september de gastlocatie van alweer de derde Inkooppraktijk middag van 2009. Het thema 'Inkoop & Kwaliteit' stond deze middag centraal. Ruim 100 ondernemers en collega's waren bij dit Xandrion-lid bijeengekomen om samen te ontdekken wat kwaliteit precies betekent in een hospitalitybedrijf en op welke manier kwaliteit gewaarborgd kan worden.
De dag begon met een prikkelende inleiding van John Weinstock van de NEVI. Daarna was het tijd voor de bedrijfsrondleiding langs de verschillende Xandrion-partners. De zes aanwezige partners: Sligro, KOMPAN, Aviko, Royaan, Délifrance en Lipton Ice Tea lieten zien op welke manier zij de ondernemers van dienst kunnen zijn op het gebied van kwaliteit. Zij hebben inzicht gegeven in hoe - zowel op korte als lange termijn - geïnvesteerd kan worden in kwaliteit maar ook hoe kwaliteit gewaarborgd kan worden.

Na de partnerpresentaties en wat versnaperingen was het tijd om de golfbaan op te gaan. De meeste leden deden vol enthousiasme mee aan de golfclinic en de professionals sloegen hun slag op de Par-3 baan. Het heerlijke nazomerse weer maakte de dag compleet.
Uit de enquête die wij tijdens deze dag hebben afgenomen blijkt dat de bezoekers de gehele dag gemiddeld met een 8 als rapportcijfer beoordelen. Hopelijk was het naast gezellig, ook nuttig collega-ondernemers en RICN-partners op deze wijze te ontmoeten en kennis op te doen rondom het thema.
Dit jaar organiseren wij nog één Inkooppraktijk middag. De laatste van dit jaar vindt plaats op dinsdag 24 november bij Conferentie- en Opleidingscentrum De Ruwenberg. Het thema dat tijdens deze dag besproken zal worden is: 'Inkoop & Rendement'. Dus zet deze datum maar alvast in uw agenda; wij hopen u daar te ontmoeten. Binnenkort informeren wij u hier verder over.
Wij danken alle aanwezigen hartelijk voor hun komst en in het bijzonder danken we Dutch Golf Center Hattem voor haar gastvrijheid!
Bron: Xandrion
Bespaar nog veel meer geld en tijd op basis van no cure no pay. Als lid van het Xandrion Sport inkoopnetwerk krijgt u toegang tot:
- Scherpe raamcontracten
- Unieke bulkorders
- Kennisbank
- Helpdesk
- Workshops en studiereizen
- En nog veel meer
Klik hier voor veelgestelde vragen of neem contact op met uw inkoopadviseur:
![]()
Rutger van Londen
r.vanlonden@xandrion.nl
Tel: 0318 - 421 655
Xandrion Sport maakt deel uit van een groter netwerk dat in meerdere branches actief is. Klik hier voor meer informatie over de Xandrion inkoopnetwerken of om u aan te melden als leverancier.
"Xandrion begeleidt een belangrijk deel van onze inkoop. Dit geeft mij als ondernemer de tijd om ons bedrijf verder uit te bouwen."
Raymond Coronel
Coronel Kartracing en Wet 'n Wild
"Wij zijn blij dat we door slim in te kopen via Xandrion de kosten van afvalverwerking en energie zo laag mogelijk kunnen houden."
Jan Bart Lucas
KWV de Kaag